Open Scotland

24-06-2014
Serwis informacyjny Open Scotland.pl to portal informacyjny kierowany do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, a także Polaków mieszkających w kraju. Open Scotland.pl to portal dla osób poszukujących ważnych informacji, ciekawej publicystyki, niebanalnej kultury i szeroko rozumianej rozrywki.
Więcej

Brak komentarzy

Alute - Portal dla nowoczesnych kobiet

24-06-2014
Alute to portal dla nowoczesnych Polek za granicą, szukających inspiracji i motywacji do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie swojego życia. To miejsce spotkań kobiet ambitnych, gotowych na zmiany, dążących do realizacji swoich celów i ciekawych świata. Alute to połączenie dziedzin biznesu, kariery, psychologii, inspiracji, fashion, fitnessu, podróży napisanych ciekawym i lekkim językiem.
Więcej

Brak komentarzy

Niezależny portal studentów Politechniki Koszalińskiej

10-06-2014
Niezależny portal studentów Politechniki Koszalińskiej tuStudent24 od kilku lat niezmiennie stanowi ważne miejsce w organizacji życia studenckiego w Koszalinie, dostarczając informacji o konkursach, wydarzeniach kulturalnych, czy warsztatach, na których studenci mogą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Portal działa w ramach Akademickiego Centrum Informacyjnego Stowarzyszenia Millennium zrzeszającego studentów i absolwentów Politechniki Koszalińskiej. Istotną częścią strony jest Biuro Kwater - freeDom, gdzie studenci mogą łatwo znaleźć dla siebie stancję w przystępnej cenie, najczęściej w pobliżu któregoś z trzech kampusów Politechniki Koszalińskiej.
Więcej

Brak komentarzy

Zapraszamy do korzystania z nowej wersji portalu Swapit.pl

28-05-2014
Oddajemy W wasze ręce nową wersję portalu swapit.pl. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i sugestiom zmieniliśmy wygląd strony tak, aby była jeszcze bardziej przejrzysta i wygodniejsza w użytkowaniu. Na stronie głównej portalu znajdziecie od tej pory także ostatnie dodane przez użytkowników umiejętności a także ikony za pośrednictwem których możecie wyszukiwać ogłoszenia z podziałem na kategorie.
Więcej

Brak komentarzy

facebook