FAQ - Najczęściej zadawane pytania

PORTAL

 • Kim są odwiedzający swapit.pl?
  Na portalu mile witani są wszyscy użytkownicy, którrzy chcą wymienić się umiejętnosciami, zarówno początkujący użytkownicy w danej dziedzinie jak i profesionaliści.
 • Ile to kosztuje ?
  W zaleznosci od oferty: wyróznia się płatne i bezpłatne oferty
 • W jaki sposób wykorzystywane są dane osobowe użytkowników portalu swapit.pl?
  swapit.pl korzysta z danych osobowych tylko w sprawach ułatwiających korzystanie z portalu, wyszukiwanie informacji. Cały czas ściśle respektując przepisy i rozporządzenia dotyczące przetwarzania danych osobowych.
 • Czemu służy wyrażenie przeze mnie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych?
  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do zarejestrowania w Portalu i aktywnego w nim uczestnictwa – takie są wymogi nakładane przez polskie prawodawstwo. Wyrażając zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgadzasz się na przetwarzanie, gromadzenie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, udostępnianie i usuwanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926) i ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami.
 • Chcę być użytkownikiem Portalu, ale nie chcę się rejestrować?
  Jak najbardziej jest taka możliwość. Jednak bez zarejestrowania dostęp do wielu opcji będzie ograniczony.

GALERIA

 • Jakie są zalety posiadania swojej Galerii na portalu swapit.pl?
  Poprzez portal swapit.pl użytkownik ma możliwość stworzenie i udostępnienia własnej Galerii ze zdjęciami. Wszystko odbywa się w szybki i prosty sposób.
 • Co mogę zamieścić w różnych sekcjach mojej Galerii?
  Stworzenie własnej Galerii pozwala na zamieszczanie zdjęć, oraz dodawanie krótkich komentarzy Przez odwiedzających.
 • Czy mogę dodawać komentarze do zdjęć (Galerii) innych użytkowników Portalu?
  Przejdź do galerii, którą chcesz skomentować. Wpisz treść komentarza w okienku pod zdjęciem. Kliknij przycisk [wyślij].
 • Dla kogo widoczne są komentarze w galeriach?
  Komentarze widoczne są przez wszystkich odwiedzających i służą do dzielenia się uwagami odnośnie dodanych zdjęć.
 • Chciałbym utworzyć swoją galerię zdjęć. Czy jest to możliwe?
  Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Portalu, możesz tworzyć własne galerie ze zdjęciami. Zamieszczane zdjęcia mogą być w formacie: gif, jpg, png. Każda galeria może składać się maksymalnie z 25 zdjęć. Każdą galerię możesz nazwać i dodać do niej krótki opis.
 • Kto widzi oceny w galeriach?
  Oceny w galeriach widoczne są obok komentarza danego Użytkownika, który wystawił ocenę i komentarz, dla wszystkich użytkowników odwiedzających Portal.

SPRAWY TECHNICZNE

 • Kto to jest moderator?
  Moderator to osoba, która ma nadane przez administratora różne uprawnienia. Podstawowym zadaniem moderatora jest utrzymanie porządku w całym Portalu. Moderator może edytować lub usuwać wpisy łamiące regulamin.
 • Kto to jest administrator?
  Administrator to osoba, która nadzoruje Portal. Z wszelkimi problemami natury technicznej należy zwracać się do niego pisząc na adres: kontakt@swapit.pl
 • Nie dostałem wiadomości z linkiem aktywacyjnym do serwisu.
  Prawdopodobnie e-mail z linkiem aktywacyjnym został odrzucony przez twój program antyspamowy. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z administratorem serwisu z adresu, którego użyłeś przy rejestracji.
 • Nie mogę zalogować się do serwisu.
  Prawdopodobnie został wpisany zły login lub błędne hasło. Proszę odnaleźć e-maila aktywacyjnego, otrzymanego z serwisu swapit.pl po rejestracji na portalu i sprawdzenie otrzymanych danych.
 • Nie mogę się zarejestrować. Formularz odrzuca mój adres e-mail. Co robić?
  W takim wypadku prosimy o kontakt z administratorem serwisu przez wysłanie wiadomości na adres kontakt@swapit.pl
 • Zapomniałem hasła dostępowego. Co mam zrobić?
  W Portalu istnieje funkcja odzyskiwania hasła. Na dole w formularzu logowania jest zakładka „zapomniałem hasła”. Kliknij na nią, a następnie podaj adres e-mail oraz login, którego użyłeś podczas rejestrowania swojego konta i naciśnij na klawiaturze komputera przycisk „enter”, wtedy twoje hasło zostanie do Ciebie wysłane. Upewnij się, że podajesz prawidłowy email.
 • Chcę zlikwidować swój profil. Co mam zrobić?
  Wystarczy do nas napisać e-mail na adres kontakt@swapit.pl
  UWAGA! Zlecenie usunięcia konta musi być wysłane z adresu e-mail, który podałeś podczas procedury rejestracyjnej. W ten sposób weryfikujemy, czy faktycznie dana osoba chce konto usunąć.
 • Komu zgłaszać ewentualne błędy techniczne w funkcjonowaniu Portalu?
  Jeśli natrafisz na problem techniczny/błąd na stronie, będziemy wdzięczni za zgłoszenie tego faktu e-mailem na adres: kontakt@swapit.pl
facebook