Rejestracja w portalu

   
Dane do logowania w portalu
Adres firmy
Osoba do kontaktu z portalem
(Dane niewidoczne na stronie dla użytkowników)
CAPTCHA Image Reload Image

Korzyści

   
Możesz również skorzystać z konta na facebooku, aby się zalogować w portalu.
Portal dla ludzi z pasją
Potrafisz grać na instrumentach, programować, interesujesz się fotografią? Pokaż, że potrafisz się dzielić. Bezinteresownie lub dobro za dobro. Ja nauczę Cię robić pizzę - Ty mnie jak przygotować pyszny sernik. Wyobraź sobie miejsce w sieci, gdzie każdy może wymienić się, czym tylko ma ochotę. Wszystko z chęci poznawania nowych ludzi i zdobywania umiejętności.
Miejsce dla profesjonalistów i nauczycieli
Nie masz ochoty wydawać zbędnych pieniędzy na ogłoszenia? Portal swapit.pl stwarza niepowtarzalną okazję również dla tych użytkowników, którzy chcą pobierać opłatę za oferowane lekcje i szkolenia. Zarejestrowanie w portalu umożliwi Wam dołączenie do ogólnopolskiej bazy profesjonalistów, z której bedą mogli korzystać wszyscy użytkownicy portalu.
Swapit - łączy ludzi
Lubisz biegać, ale wśród Twoich znajomych nie ma osoby, która chciałaby Ci towarzyszyć? Planujesz wypad w góry, ale nikt oprócz Ciebie nie ma ochoty na piesze wędrówki i zdobywanie szczytów? Od dawna zastanawiasz się nad podróżą autostopem? Znajdź osobę, która odważy się zrobić to razem z Tobą! Swapit - portal który łączy ludzi z pasją.
Kontakt
Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, albo pomysły dotyczące funkcjonalności portalu? Jesteś grafikiem, freelancerem, programistą?
Napisz do nas. Szukamy ludzi, którzy wspólnie z nami będą rozwijać swapit.pl zgodnie z potrzebami użytkowników
Copyright © 2013 by Swapit.pl
loading